Kombi Bakımı

kombi bakımı 0212 515 00 62

KOMBİ SERVİSİ KOMBİ BAKIMI

Tüm yıl boyunca kullandığınız kombi cihazınızın performanslı çalışması ve ekonomik olarak sizleri zorlamaması için periyodik olarak kombi bakımı hizmetinizi almalısınız. Özellikle soğuk kış aylarına hazırlıklı olmak için kombi bakımı hizmeti alarak, kombinizin yıl boyunca güvenli çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Ne sıklıkla kombi bakımı yaptırmalısınız 0212 515 00 62

Kombi bakımı olarak yılda en az bir defa kombi bakımınızı gerçekleştirmelisiniz. Kombi bakımınızın düzenli olarak yaptırdığınız takdirde daha rahat ve sıcak bir kış dönemi geçirebileceksiniz.

Kimler kombi bakımı yaptırmalı?

Kombi bakımı hizmeti almak için herhangi bir arıza ile karşılaşmayı beklemenize gerek yoktur. Kombi bakım hizmeti uzmanlar tarafından tavsiye edilen ve kombi kullanan herkes için gerekli olan bir bakım hizmetidir. Bu bakım hizmeti her marka ve model kombi için gerekli olan bir süreçtir.

Kombi bakımı neden önemlidir?

BAKIMLI KOMBİNİN AVANTAJLARI MÜTHİŞTİR

Kombinizin sorunsuz bir şekilde çalışması ve verimli bir kullanım deneyimi sunması için kombi bakımı yaptırmalısınız. Kombi bakımı alarak kombinizde çıkabilecek arızaları önlemiş oluyorsunuz. Ek olarak bu kombi bakımı sonucunda daha verimli ve performanslı çalışan kombiniz sizlere daha ekonomik bir doğalgaz faturası gelmesini sağlıyor olacak.

Kombi bakımında nelere dikkat edilmelidir?

Kombi bakımı hizmeti almadan önce sahip olduğunuz kombi marka ve modelini iyi bir şekilde tanımalısınız. Sahip olduğunuz kombi peteklerinizin ısınmasını ve evde sıcak su kullanımınızı sağlayan bir cihazdır. Cihazınız çalışabilmek için yakıt olarak da doğalgaz enerjisini kullanmaktadır.

Kombi bakımında nasıl bir yol izlenmelidir?

Kombi bakımı hizmetini talep edeceğiniz uzman teknik ekibi ve ilgili kurumsal firmayı internette araştırın. Bu konuda çalışacak ekibin alanında uzman ve yetki belgeli kişilerden oluşmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Alanında yetkili olmayan kişiler kombinizin marka ve modeline uygun bakım hizmetini sunamayabilir.

Kombi bakımınızı siz yapabilir misiniz?

Kombi bakımını teknik uzmanlık ve tecrübe gerektiren bir hizmettir. Dolayısı ile kombi bakımı hizmetini talep ederek bu alanda çalışacak ekibe görevi devretmeniz gerekmektedir.

Kombi bakımı konusunda sizlere düşen sorumluluklar nelerdir?

Kombi bakımı talebinde bulunduktan sonra sizlere hizmet verecek uzman teknik ekipten bakımınızın içeriğine dair bilgi talep ediniz. Nasıl bir hizmet alacağınızı ve hizmetin kapsamı dahilinde size sunulacakların neler olacağını öğrenin. Sizlere hizmet veren ekibin güvenli ve kaliteli bir işçilik sunarak sizlere hizmet vermesine dikkat edin.

Kombi bakımı hizmeti çerçevesinde kombiniz için neler yapılmaktadır?

Kombi bakımı hizmeti kombinizin markasına ve modeline uygun olarak gerçekleştirilir. Bu hizmet dahilinde, baca grubu bakımı yapılarak, hava kanallarının temizliği sağlanır. Fan motorunuz temizlenir. Hidrolik grup dış temizliği ve genel parçaların dış temizliği sağlanır. Yanma odasının ve brülörün temizliği yapılır. Ateşleme ve iyonizasyon çubuklarınız temizlenir. Modülasyon ve kapasite kontrolleri ve ayarları yapılır. Sisteminizin su basınç kontrolleri yapılarak, ayarları sağlanır. Peteklerinizin havaları alınarak, petek bakımınız yapılır. Kombinize ait olan tesisatın filtrelerinin temizliği sağlanır. Üç yollu vana ve diyafram kontrolü ve temizliği yapılır. Sirkülasyon pompa kontrolü ve dış temizliği yanında genleşme tankı hava basınç kontrolü yapılır. Ana eşanjör kontrolü sağlanarak, dış temizliği gerçekleştirilir. Kombi bakımı hizmeti dahilince elektriksel kontroller ve oksidasyon temizliği gerçekleştirilir.

Yılda en az bir defa olacak şekilde periyodik bakımınızı gerçekleştirmediğiniz takdirde ekonomik açıdan zarar edersiniz. Kombiniz yüksek değerlerde ve verimde çalışmaz. Verimsiz çalışan bir kombinin normal yaşam süreside kısa olacaktır. Sürekli arızalanan bir kombinin düzenli kombi bakımı gerçekleşmediği takdirde daha büyük maliyetli arızalar yapacaktır. Bu arıza durumu aynı zamanda kombi kullanımınıza yansıyacağı için daha fazla enerji tüketimi gerçekleştireceksinizdir.

Isıtma, soğutma ve kombi servisi sektöründe uzun yıllar bulunmanın verdiği deneyim ile, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktan mutluluk duyuyoruz. İstanbul Bahçelievler Soğanlı semtinde bulunan merkezimizden tüm İstanbul Avrupa yakası ilçelerine kombi bakımı hizmet vermekteyiz.

Kombi Bakımı 0212 515 00 62

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir