Hakkımızda

Kombi Servis Hakkında    
Kombi Servisi alanında deneyimli ekip ve profesyonel kadromuzla İstanbul’un tüm bölge ve semtlerine teknik servis hizmeti vermekteyiz.
Değişen ve gelişen teknolojiyle bizlerde donanımlarımızı yeniliyor ve ekipmanlarımıza verdiğimiz eğitimlerle sizlere üst düzeyde bir servis olanağı sunuyoruz ve harcadığınız enerji, elektrik kaybının en az seviyeye getirmek için hizmette sınır tanımıyoruz.
Hergün, tüm İstanbul genelinde bizlere ulaşabilir ve kombinizle ilgili arızayı bildirerek ekipmanlarımızın sizlere en kısa zamanda ulaşabilmeleri için arıza kaydınızı bırakabilir ve servislerimizden faydalanabilirsiniz.
İstanbul Geneli Kombi Servisi sizlerden gelen çağrı kayıtları doğrultusunda sizlere hizmet verme sürecini minumuma çekerek arıza talebinizi hızlı ve kaliteli bir şekilde karşılıyoruz ve size en kısa sürede geri dönüşte bulunuyoruz.
Kombi Servisi profesyonel noktamız ile haftanın 7 günü teknik servis hizmeti ve 1 yıl işçilik  yedek parça garantisi ve kapıda kredi kartıyla ödeme imkanlarımızdan  faydalanabilirsiniz.
Kombi Bakımı, talepleriniz için 0212 515 00 62 numaralı çağrı merkezimizi arayıp bize ulaşabilirsiniz.cihazınızın çalışmasında anormal bir durumla karşılaştığınız anda, güvenliğiniz bakımından; cihazınızı hemen durdurup, elektrik sigortasını kapatınız  ve 0212 515 00 62 numaralı çağrı merkezimizi arayınız.
Çağrı merkezimizdeki deneyimli personellerimiz, Servis talebinizi kısa bir sürede alacak ve size en yakın servis noktamızdan ekiplerimizi siz sayın müşterilerimize yönlendireceklerdir.
Tüm detaylı bilgi için çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz. 0212 515 00 62
Verimliliği kanıtlanmış ve konforlu –  kombiler çok avantajlı
 kombiler, eviniz için konforu kanıtlanmış ısıtma ve sıcak su çözümleri sunar. Hem müstakil evler hem de apartman daireleri için uygun olup, mevcut kurulu sistemlerin yerine de geçirilebilir. Teknoloji söz konusu olunca,  olarak şu ana kadar elde ettiklerimizle yetinmez ve ürünlerimizi nasıl daha da iyileştireceğimiz konusunda çalışmalarımızı sürdürürüz. Bu çalışmaların sonucunu yaşayarak görürsünüz: Kombilerimiz % 94’e varan verimlilik oranına sahip olmakla kalmayıp, fısıltı sessizliğinde çalışarak size konforlu bir yaşam sunar.
Hızlı ve güvenilir
Küçük bir eviniz var ve ısıtma konforundan ödün vermek istemiyorsunuz. Küçük alanlarda konforlu ve eşit ısınma için yeni Classic kombi sizin için ideal bir çözümdür.
Uzun ömürlü ve güçlü
Classic kombi 2 yıldızlı ısınma ve entegre eşanjörü sayesinde 2 yıldızlı sıcak kullanım suyu konforu sağlar. Eşanjörün diğer bir avantajı da kombinin servis ömrünü uzatmasıdır.
Kompakt ve güvenilir
Eviniz ne kadar küçük olursa olsun, Classic kombi monte edilmesi gereken yere kolayca sığacaktır. 740 mm yüksekliği ve 400 mm genişliği ile, bir çok ev için idealdir. Modern ve kompakt tasarımı ile,  Classic kombi, dikkati üzerine toplamadan en uygun ısıtma ve sıcak su konforunu yaşatır. Yeni hidrolik sistemi sayesinde alevin yanma sesini dahi duyamayacağınız kadar sessiz çalışır.